آموزش حذف اکانت یا دیلیت اکانت اینستاگرام Delete Instagram

به جرأت می‌توان اینستاگرام را جزو 5 شبکه اجتماعی محبوب در بین کاربران ایرانی دانست. اما گاهی ممکن است برخی تصمیم به حذف کردن حساب کاربری خود از این سرویس محبوب را بگیرند. اگر شما هم می‌خواهید در مورد حذف حساب کاربری اینستاگرام خود اطلاعاتی کسب کنید در ادامه با شاتل گرام همراه باشید.

اینستاگرام یک نرم افزار با قابلیت‌های متنوع جهت به اشتراک گذاری عکس‌ها، ویدئوها و مطالب شما در فضای مجازی می‌باشد. اما این نرم افزار محبوب هم می‌تواند گاهی دلایلی برای پاک شدن از روی گوشی و یا حتی حذف کردن موقت یا دائمی حساب کاربری داشته باشد. شاید بگویید مگر پاک کردن موقت هم داریم؟ باید بگوییم بله، در اینستاگرام داریم.

مقدمه‌ای در رابطه با حذف اکانت اینستاگرام ؛ دیلیت اکانت اینستاگرام

اینستاگرام هم اکنون یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود به شمار می‌رود که کاربران متعددی دارد و روز به روز در حال گسترش قابلیت‌های خود است. یکی از موضوعاتی که با این اپلیکیشن یا برنامه ارتباط داشته و کاربران به وفور در مورد آن سوال می‌کنند مربوط به نحوه حذف اکانت اینستاگرام می‌شود. بیشتر سوالاتی که در این رابطه مطرح می‌شود مربوط به حذف دائمی اکانت اینستاگرام (دیلیت اکانت اینستاگرام) است. به بیان دیگر بسیاری از کاربران نمی‌دانند که به چه صورت قادر به دیلیت دائمی اکانت اینستاگرام خود می‌شوند! بنابراین این موضوع سبب شد که ما دست به اقدام شویم و سعی کنیم که در این مقاله راهنمایی لازم را برایتان ارائه کنیم.

شما به دو صورت می‌توانید نسبت به دلت اکانت اینستاگرام (دیلیت اکانت اینستاگرام) وارد عمل شوید. یکی از این دو روش مربوط به دیلیت موقت اکانت (Temporary) بوده و روش دوم مربوط به حذف دائمی اکانت (Permanently) می‌شود. اگر اکانت خود را به طور موقت حذف کنید، می‌توانید بعدا به آن ورود داشته باشید و بار دیگر از آن استفاده کنید، اما اگر اکانت خود را به صورت همیشگی یا دائم حذف کنید، دیگر هیچ‌گاه قادر به ورود به آن نخواهید بود. بنابراین در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه حذف اکانت اینستاگرام چه به صورت دائمی و چه به صورت موقت بپردازیم.

آموزش حذف حساب کاربری اینستاگرام ؛ دیلت اکانت اینستاگرام

برای این منظور ابتدا از طریق مرورگر گوشی یا رایانه خود به آدرس www.instagram.com بروید و مشخصات حساب کاربری اینستاگرام خود که شامل نام کاربری و کلمه عبور می‌باشد را وارد کنید و روی دکمه Log in کلیک کرده و وارد حساب کاربریتان شوید.

سپس بر روی نام کاربری خودتان که بالا سمت راست تصویر نمایان هست کلیک کنید.

در صفحه باز شده روی گزینه EDIT PROFILE کلیک کنید.

در این صفحه به پایین بروید تا عبارت Temporarily disable my account را مشاهده کنید و روی آن کلیک نمایید.

در این صفحه از لیستی که روبروی عبارت “Why are you disabling your account?” باز می‌شود، یکی از گزینه‌ها را به دلخواه انتخاب کنید.

رمز عبور یا همان Password خود را در نوار خالی روبروی عبارت To continue, please re-enter your password وارد کنید و کلید قرمز را بزنید.

در پنجره‌ای که به صورت پاپ آپ باز می‌شود OK کنید.

متاسفانه یا خوشبختانه اکانت اینستاگرام شما بعد از طی این مراحل تنها غیر فعال می‌شود و با اولین ورود شما به برنامه اینستاگرام مجددا فعال می‌گردد. منتها این پایان ماجرا نیست. حساب کاربری اینستاگرام شما هنوز هم وجود دارد و فقط به یک خواب زمستانی فرو رفته است. اما اگر شما قصد این را دارید که حساب کاربری اینستاگرام خود را به طور کامل از صفحه روزگار حذف کنید (حذف دائمی اینستاگرام)، باید تنها به جابجایی کلمات Disable و Delete که در این لینک آمده توجه کنید. ابتدا وارد حساب کاربری اینستاگرام شوید و سپس روی این لینک کلیک کنید. مراحل کاملاً مشابه قسمت قبل می‌باشد با این تفاوت که در این مرحله باید برای همیشه با حساب اینستاگرام خود خداحافظی کنید. اکنون اکانت و سابقه فعالیت شما در اینستاگرام، پاک خواهد شد.نظر شما:
Instagram Telegram Whats App Facebook Twiter
Telegram Facebook Twiter Instagram Whats App

.: تمامی حقوق این سایت برای شاتل‌گرام محفوظ است :.

اخبار