روش‌های آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام

روش‌های خاصی وجود دارند که با استفاده از آن ها می‌توانید فیلم و ویدئو هایی با طول بیشتر از 1 دقیقه را در اینستاگرام (Instagram) آپلود و ارسال کنید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به معرفی روش های آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام بپردازیم. بنابراین با شاتل‌گرام همراه باشید.

مقدمه

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که بخواهید یک ویدئوی خاص با مدت زمان یا طول بیشتر از یک دقیقه را در قالب یک پست اینستاگرام ارسال کنید اما اینستا این اجازه را به شما ندهد! متاسفانه ویدئو هایی که در قالب پست اینستاگرام می‌توانند ارسال شوند نهایتا باید طول 1 دقیقه‌ای داشته باشند و امکان آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام وجود ندارد. اما همیشه راه حل‌هایی برای رفع محدودیت‌ها وجود دارد و در اینستاگرام هم به همین شکل است و با روش‌های خاصی می‌توانید محدودیت ارسال و آپلود ویدئوهای بیشتر از 1 دقیقه را در این اپلیکیشن محبوب دور بزنید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به معرفی آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با شاتل‌گرام و ادامه این آموزش اختصاصی همراه باشید.

آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام از طریق ارسال چند کلیپ

یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید ویدئوها و فیلمهای با طول بیشتر از 1 دقیقه را در اینستاگرام اشتراک‌گذاری و آپلود کنید مربوط به استفاده از قابلیت ارسال چند ویدئو در قالب یک کلیپ می‌شود. به موجب این قابلیت شما می‌توانید یک پست واحد را با چند کلیپ مختلف در اینستاگرام خود ارسال کنید که هر یک از آن ها می‌توانند نهایتا 1 دقیقه طول داشته باشند. پس در این روش برای اینکه ویدئوی مورد نظرتان را ارسال نمایید مجبور هستید که آن را به کلیپ های 1 دقیقه‌ای مختلف تبدیل کنید. برای مثال اگر ویدئوی مورد نظرتان کلا 3 دقیقه طول دارد، باید آن را در قالب سه کلیپ 1 دقیقه‌ای ارسال کنید.

راز فروشندگان فالور و ممبر شبکه‌های اجتماعی
جهت سفارش فالور و لایک و ممبر و... در همین سایت ثبت‌نام کنید
و همین الان سفارش خود را ثبت کنید

نکته جالب اینجاست که برای برش دادن ویدئوی مورد نظرتان و تبدیل آن به سه کلیپ 1 دقیقه‌ای نیازی به استفاده از اپلیکیشن‌های ادیت ویدئو نخواهید داشت و از طریق خود اینستاگرام و بخش TRIM در مرحله ارسال ویدئو می‌توانید این کار را انجام دهید. کافیست در این مرحله بخش های 1 دقیقه‌ای ویدئو را انتخاب و سپس آن را ذخیره کنید. خیلی از اپلیکیشن‌های گالری پیش فرضی که در گوشی‌های موبایل ارائه شده‌اند هم قابلیت TRIM یا برش ویدئوها را ارائه می‌کنند که طبیعتا از این اپلیکیشن‌ها هم می‌توانید استفاده کنید. بعد از اینکه ویدئوی اصلی مورد نظرتان را به چند کلیپ کوچک تر تبدیل کردید، همه چیز آماده است تا بتوانید پست مورد نظرتان را ایجاد کنید. برای انجام این کار کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  • آیکون مربوط به ارسال پست جدید را در اینستاگرام انتخاب کنید.
  • گزینه ارسال همزمان چند کلیپ را انتخاب کنید.
  • کلیپ‌های مورد نظرتان را به ترتیب مشخص کنید.
  • پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بنابراین این روش یکی از بهترین روش‌های آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام است. درست است که در این روش عملا یک پست با طول بیشتر از 1 دقیقه به صورت مستقیم در اینستاگرام شما آپلود نمی‌شود، اما می‌تواند به بهترین شکل ممکن نیازتان را برطرف سازد.

آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام از طریق اپلیکیشن‌های خاص

اپلیکیشن‌های خاصی وجود دارند که امکان برش دادن خودکار ویدئوها و ارسال آن ها در بخش های مختلف اینستاگرام را فراهم می‌کنند. این اپلیکیشن‌ها برای آن دسته از کاربرانی مناسب خواهند بود که می‌خواهند به ساده‌ترین شکل ممکن ویدئوهایی که طول بیشتر از 1 دقیقه دارند را در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند. اغلب این اپلیکیشن‌ها حتی از قابلیت آپلود سریع ویدئو در اینستاگرام هم پشتیبانی می‌کنند یعنی شما به محض ادیت ویدئوی مورد نظرتان از طریق این برنامه ها می‌توانید آن ها را در اینستاگرامتان ارسال کنید. برخی از بهترین اپلیکیشن‌های موجود برای آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام به شرح زیر هستند:

  • اپلیکیشن Continual for Instagramبرنامه یا اپلیکیشن Continual for Instagram بدون تردید یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن هایی است که می‌توانید از آن برای اشتراک‌گذاری ویدئوهای با طول بیشتر از 1 دقیقه استفاده کنید. این برنامه در آیفون و آیپدهای اپل نصب شده و به طور خودکار ویدئوهای مورد نظرتان را منطبق با نوع انتشاری که تمایل دارید در اینستاگرام انجام شود بهینه‌سازی خواهد کرد و در نهایت هم با فشردن یک دکمه امکان آپلود آن‌ها در اینستاگرام‌تان را فراهم می‌کند.
  • اپلیکیشن Story Splitterبرنامه Story Splitter برای آن دسته از کاربرانی کاربرد دارد که می‌خواهند ویدئوهای بلند خود را در قالب استوری منتشر کنند. امروزه خیلی از سلبریتی ها این کار را انجام می‌دهند چون ظاهرا بازدید استوری ها به مراتب از بازدید پست ها بیشتر است. زمانی که از اپلیکیشن Story Splitter استفاده می‌کنید ویدئوی مورد نظرتان به کلیپ‌های 15 ثانیه‌ای تبدیل می‌شود و در نهایت مستقیما از طریق این برنامه در اینستاگرام به اشتراک گذاشته خواهد شد.
  • اپلیکیشن CutStoryبرنامه CutStory هم بدون تردید یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن‌هایی است که می‌توانید از آن برای آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام استفاده کنید. این برنامه هم به شما این امکان را می‌دهد تا هر ویدئویی که مورد نظرتان باشد را به پارت‌های 15 ثانیه‌ای تقسیم بندی کرده و در استوری اینستاگرام ارسال کنید.

به غیر از اپلیکیشن‌هایی که نام برده شدند، لیست عظیمی از اپلیکیشن‌های دیگر هم وجود دارند که امکان برش دادن خودکار یا اصطلاحا TRIM ویدئوها برای اشتراک‌گذاری در استوری و پست‌های معمولی اینستاگرام را فراهم می‌کنند.نظر شما:
Instagram Telegram Whats App Facebook Twiter
Telegram Facebook Twiter Instagram Whats App

.: تمامی حقوق این سایت برای شاتل‌گرام محفوظ است :.

اخبار